نماینده مردم کاشان گفت: ملت ایران با صلابت‌تر از همیشه پاسخ یاوه گویی و حمایت دشمن از آشوب‌های اخیر را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهد داد.

سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان با اشاره به اظهارات نیکی هیلی نماینده امریکا در سازمان ملل مبنی براینکه باید برجام اصلاح شود یا امریکا از آن خارج خواهد شد اظهار داشت: متاسفانه امریکایی‌ها از این دست حرف‌های پوچ و نامربوط همواره زیاد می‌زنند.

نماینده مردم کاشان با بیان اینکه آمریکایی‌ها با چنین گفته‌هایی به دنبال پیشبرد اهداف خود هستند افزود: قاعدتا کشور ما نیز با اقتدار در مسیر خود حرکت می‌کند این فرمان حضرت امام است که جمهوری اسلامی هرگز از حرف و تشر استکبار نترسیده است و امروز نیز هراسی به دل راه نخواهیم داد.

ساداتی نژاد تاکید کرد: معتقدم بهتر است امریکایی‌ها آن هم رئیس جمهور نادانی که امروز بر سر کار است به مشکلات داخلیشان بپردازند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به سالروز انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور شد: مردم ما از ۴۰ سال قبل تصمیم خود را گرفته اند و امروز که در آستانه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم. ملت ایران با صلابت‌تر از همیشه پاسخ یاوه گویی و حمایت و لبخند دشمن از آشوب‌های اخیر را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهد داد.

وی در پایان هرگونه تغییر و امتیاز بیشتر در متن برجام از سوی جمهوری اسلامی را غیرممکن برشمرد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18223

این مطلب را به اشتراک بگذارید :