ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: افزایش مالیات تولید کنندگان فشار زیادی بر آنان وارد می آورد و شلیک تیر آخر به تولید است.

به گزارش خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد با اعلام این که هر ساله ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تحصیل کرده به جمع بیکاران اضافه می شوند، عنوان کرد: در شرایط کنونی که تولید کنندگان دچار رکود شدید و نقدینگی اندک هستند، حمایت از آنان بسیار ضروری است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس بر اتخاذ سیاست های حمایتی در قبال تولیدکنندگان تاکید کرد و ادامه داد: افزایش مالیات تولید کنندگان فشار زیادی بر آنان وارد می آورد و شلیک تیر آخر به تولید است، این کار نه تنها در بهبود اوضاع اقتصادی نقشی ندارد، بلکه اشتغال موجود را نیز تهدید می کند.

وی با ابراز تاسف از عدم حمایت بخش خصوصی بیان کرد: حمایت از اصناف و بخش خدمات به عنوان بخش مهمی در حوزه اشتغال جامعه هستند که متاسفانه تا کنون تسهیلاتی برای این دو حوزه در نظر گرفته نشده است .

ساداتی نژاد برنامه های مورد ادعای دولت برای افزایش چندصد هزار شغل در سال را یادآور شد و اضافه کرد: ایجاد اشتغال در این بخش ها سریع تر و ارزان تر است، با این وجود حمایت مناسبی از آن صورت نمی گیرد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18219

این مطلب را به اشتراک بگذارید :