عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسبت به عملکرد وزارت راه و شهرسازی در روزهای برفی اخیر انتقاد کرد.

ه گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید جواد ساداتی نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۱ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، با یادآوری شرایط جوی روزهای گذشته گفت: ساماندهی نامناسب مسیرهایی که دچار برف سنگین شدند به خصوص ۳ محور قم – تهران، تهران- ساوه و تهران – کرج به عنوان مسیرهای اصلی مواصلاتی پایتخت به نوعی بود که ۱۰ها هزار نفر بیش از ۱۵ ساعت در برف ماندند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزارت راه و شهرسازی همچنین باید مشکلات روشنایی آزادراه قم- کاشان را برطرف کند.

وی در تذکری خطاب به رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست وضعیت مردم روستای جوشقان کاشان را یادآور شد و افزود: آلودگی معادن سنگ ساختمانی سلامت و کسب و کار کشاورزان را دچار اختلال کرده است.

ساداتی نژاد خطاب به وزیر نیرو نسبت به تغییر تعرفه برق شهرستان کاشان و آران و بیدگل و عدم استفاده از ظرفیت انرژی‌های خورشیدی تذکر داد. همچنین نسبت به تغییر تعرفه گاز در شهرستان نیاسر به ویژه با وجود شرایط اقلیمی این منطقه به وزیر نفت تذکر داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت اوضاع کارخانجات ریسندگی و بافندگی کاشان را نامطلوب دانست و گفت: خط اعتباری ویژه باید برای هزاران کارگری که زندگی آنها به فرشبافی و صنعت وابسته است در نظر گرفته شود. همچنین وزیر آموزش و پرورش نسبت به عقب افتادن حقوق معلمان شهرستان کاشان اقدامات لازم را انجام دهد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18194

این مطلب را به اشتراک بگذارید :