نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از باقی ماندن ایرادات متعدد در کلیات بودجه سال ۹۷ پس از بررسی مجدد این لایحه خبر داد.

سید جواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری رسا درباره علل رد کلیات بودجه سال ۹۷ از سوی نمایندگان ملت، گفت: مسائلی همچون انتشار اوراق از سوی دولت، برداشت از صندوق توسعه ملی و نظام‌مند کردن پرداخت یارانه‌ها از جمله مواردی بود که از سوی نمایندگان برای بررسی بیشتر کلیات بودجه سال آتی مورد توجه قرار گرفت.

وی افزود: نکته جالب اینجاست که کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ پس از بررسی مجدد کلیات بودجه سال آتی، به برخی از موارد موردنظر نمایندگان ملت توجه نداشته و ایرادات همچنان پابرجا مانده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: در موضوع بررسی مجدد کلیات بودجه سال آتی برخی از موارد دستکاری شده است که به هیچ عنوان موضوعیت نداشتند.

ساداتی نژاد اظهار داشت: شاهد هستیم که بدون هیچ دلیلی اعتبار تخصیص یافته به دانشگاه‌ها حتی تقلیل یافته است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت: در روزهایی که امر پژوهش و فناوری و افزایش حقوق دانشگاهیان بسیار مهم جلوه می‌کند، شاهد کاهش بودجه و بی توجهی به این بخش، آن هم از سوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ هستیم.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18192

این مطلب را به اشتراک بگذارید :