تاکید دکتر ساداتی نژاد بر تعیین محل اداره تامین اجتماعی، خرید تجهیزات اداره کمیته امداد امام راوند و انتقال شهرداری منطقه ۵ کاشان به راوند تاکید کرد.

در چهارمین جلسه هم اندیشی کمیته ارتقاءراوند که با حضور نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل، امام جمعه منطقه راوند، رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان کاشان، رئیس کمیته امداد امام خمینی راوندو همچنین آقای شمس از اعضای شورای اسلامی شهرستان کاشان و معتمدین منطقه راوند برگزار شد به بررسی مسایل و مشکلات این منطقه پرداخته شد.

در ابتدا شبانی زاده رئیس اداره تامین اجتماعی کاشان از انتصاب جعفری به عنوان سرپرست شعبه راوندخبرداد و افزود این شعبه مستقل و هم عرض شعبه کاشان خواهد بود.

در ادامه شمس عضو شورای اسلامی شهرکاشان نیز از محل جغرافیایی و ساختمان و همچنین زمان افتتاح و پرسنل آن صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد تا دهه فجر این شعبه به بهره برداری برسد.

در ادامه خادم رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شعبه راوند در رابطه با اقدامات انجام شده برای محل این شعبه و دسترسی مددجویان گفت: مکان این شعبه در مدرسه ملاحبیب الله شریف راوند است که پس از تجهیز محل راه اندازی خواهد شد و برای ایاب و ذهاب مددجویان کمیته امداد نیز با مردم و تاکسیرانی صحبت هایی شده که قرار است کارهایی انجام بشود.

در پایان نشست دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل ضمن تاکید بر تعیین محل اداره تامین اجتماعی و خرید تجهیزات اداره کمیته امداد امام راوند بر لزوم انتقال شهرداری منطقه ۵ کاشان به راوند، تاکید کرد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18160

این مطلب را به اشتراک بگذارید :