به گزارش خبرگزاری تسنیم ازکاشان، دکتر ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راهکار برون‌رفت از مشکلات اقتصادی بومی‌سازی و پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی در کشور است. اقتصاد و معیشت مردم نخستین اولویت مسئولان باید باشد و در حال حاضر با حذف یارانه‌ها، افزایش قیمت حامل‌های انرژی و افزایش مالیات بر تولید مخالف هستم.

وی در مورد مشکلات راه و مواصلات منطقه تصریح کرد: برای نخستین بار برای جاده برزک کاشان ردیف ملی در بودجه امسال در نظر گرفته‌ شده است و در سال ۱۳۹۷ حدود ۵٫۲ میلیارد تومان بودجه برای بازسازی این جاده در نظر گرفته‌ شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: برای کنارگذر کاشان به آران و بیدگل برای سال آینده مبلغ ۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص‌ یافته است و در مورد جاده کاشان به کارخانه سایپا نیز مبلغ ۱۰ میلیارد تومان در نظر گرفته‌ شده است. مشکلات اقتصادی

نماینده مردم در مجلس در رابطه با خشک‌سالی بی‌سابقه در ۵۰ سال اخیر اظهار داشت: در ۵۰ سال گذشته این خشک‌سالی کم‌سابقه بوده است به‌طوری‌که میانگین بارش در سال جاری ۵٫۱ میلی‌متر بوده است.

ساداتی‌نژاد افزود: با توجه به کمبود آب در ۴ ماه پایانی سال در منطقه پیگیر جایگزینی کولرهای آبی به گازی هستیم که امیدواریم وزارت نیرو با کاهش تعرفه برق در شهرهای خشک در تسریع این امر کمک کند. مشکلات اقتصادی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با این‌ حال با توجه به وجود آب‌های ژرف در کشور امیدواریم در این مورد در سال‌های آینده با مشکل روبه‌رو نشویم.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=18127

این مطلب را به اشتراک بگذارید :