بیانیه دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی تحرکات در شهر کاشان

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی برای مردم و با عنایت به لزوم توجه به حقوق شهروندی افراد جامعه، مطالبات به حق مردم از مسئولان بویژه از دولت، باید مورد توجه قرار گیرد و در راستای حل مشکلات آنها گام بردارند و در میدان عمل ثابت کنند که تلاش آنها برای گره گشایی از مشکلات مردم است.

متاسفانه در سالروز حماسه بزرگ و تاریخی ۹ دی ( روز تجدید بیعت امت با ولایت) و در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، شاهد بودیم که در شهرستان دارالمومنین کاشان ، عده ای با سوء استفاده از مشکلات اقتصادی و دستاویز قرار دادن تنگناهای معیشتی مردم، دست به تحرکات ساختگی و جعلی، همراه با تخریب اموال عمومی و ایجاد خشونت و سر دادن شعارهای ساختارشکن و ضد نظام زده تا به خیال خام و باطل خویش وانمود کنند که مردم دیگر پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیستند.

در شرایطی که قدرت منطقه ای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رخ همگان کشیده شده، عده ای آلت دست طراحی های دشمن خونی ملت و کشور ایران، آمریکا و‌ رژیم صهیونیستی و آل سعود، شده اند و به دنبال آن هستند که با ایجاد فتنه و آشوب داخلی با سوء استفاده از خواسته های معیشتی و اقتصادی مردم، موجبات تضعیف و ذهن مشغولی این نظام مقدس را به اوضاع داخلی خود فراهم نمایند.

اما فتنه گران داخلی و اربابان خارجی آنها باید بدانند که ملت عزیز ایران و مردم مؤمن دارالمومنین کاشان و دارالشهاده آران و بیدگل ضمن رصد نمودن دقیق تحرکاتِ منافقانه فتنه گران، اجازه هیچ گونه عرض اندام و تحرکی به آنان نخواهند داد. این مردم نجیب، همواره پشتیبان نظام اسلامی و رهبری عزیز بوده و مشکلات اقتصادی خدشه ای بر ولایت مداری و اسلام مداری آنان وارد ننموده و مانع پشتیبانی آنها از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن که ثمره خون هزاران شهید است نخواهد شد.

از دولت نیز انتظار می رود رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در اولویت برنامه های خود قرار دهد. مقام معظم رهبری بارها به دولت در خصوص مسائل اقتصادی و حل مشکلات مردم تاکید کردند و حتی راه‌حل بیان کردند. انتظار می رود با جدی گرفتن توزیع عادلانه امکانات و منابع و توجه به دغدغه های معیشتی مردم با تکیه بر ظرفیت های درونی و نیروی نخبه و جوان کشور و اقتصاد مقاومتی در جهت رفع مشکلات مردم بیش از پیش گام بردارند.

🔺در پایان ضمن تشکر از زحمات بی دریغ حافظان نظم و امنیت شهر، از مردم شریف و نجیب دارالمومنین کاشان دعوت می گردد روز یکشنبه مورخ ۱۰ دی، رأس ساعت ۱۶ با اتحاد و همدلی مثال زدنی خود، برای محکومیت هرگونه آشوب و فتنه گری و همچنین تجدید میثاق با آرمان های بلند امام بزرگوار، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری، و درخواست از مسئولان جهت اقدام و عمل برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در راهپیمایی دشمن شکنی که از ابتدای خیابان شهید زیارتی به طرف میدان جهاد کاشان برگزار می گردد حضور به هم رسانده و یکصدا و قاطع، بار دیگر دشمن قداره بند را نا امید کنیم. تحرکات در شهر کاشان

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

✔️ سید جواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تحرکات در شهر کاشان


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=17829

این مطلب را به اشتراک بگذارید :