ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: مسئولان استانی دقت داشته باشند با این فرزند استان اصفهان که در شمال آن رشد کرده است، باید رفتار دیگری داشته باشند.

به گزارش خطب شکن، سید جواد ساداتی نژاد آران و بیدگل را الگوی اقتصاد مقاومتی توصیف کرد و با تاکید بر ضرورت تغییر نگاه مسئولان استان به منطقه شمال استان اصفهان اظهار کرد: مسئولان استانی دقت داشته باشند با این فرزند استان اصفهان که در شمال آن رشد کرده است، باید رفتار دیگری داشته باشند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی چهار ظرفیت زمین‌مانده در شهرستان را شایسته توجه خواند و تصریح کرد: ظرفیت فرش ماشینی در آران و بیدگل به خوبی شکوفا شده و عمده صادرکنندگان استان در این منطقه فعالیت می کنند.

وی اظهار کرد: آران و بیدگل می تواند قطب تولید آرتیمیای کشور باشد، زیرا آب شوری با ای‌سی بالا دارد که مناسب رشد این موجود است.

ساداتی نژاد عنوان کرد: دریاچه نمک آران و بیدگل معدن ثروت شهرستان است ولی هنوز به خوبی مورد توجه واقع نشده است.

وی به تابش خورشید و امکان بهره برداری از انرژی خورشیدی در آران و بیدگل اشاره کرد وادامه داد: باید برای به نتیجه رسیدن از طرح های مربوط به بهره برداری از این ظرفیت، حمایت های بیشتری صورت گیرد.

نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: نوار ریگ بلند نیز یکی دیگر از ظرفیت های پنهان آران و بیدگل است که باید برای بهره برداری از منابع معدنی غنی آن فکری صورت گیرد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=17408

این مطلب را به اشتراک بگذارید :