به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکترسید جواد ساداتی نژاد در نشست علنی امروز (پنجشنبه، ۲۶ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با بیان تبریک سالروز آزادی آزادگان ایرانی و تسلیت شهادت شهید حججی ،اظهار داشت: تذکر اول در خصوص پول گندم کشاورزان با توجه به شرایط نا مناسب مالی که این عزیزان دارند است.

نماینده مردم نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تذکر بعدی به معاون میراث فرهنگی و گردشگری رئیس جمهور در مورد مشکلات زیرساخت گردشگری دو شهرستان کاشان و آران بیدگل و استحکام بخشی به آبشار نیاسرکاشان، باغ تاریخی فین، تپه سیلک، شهر زیرزمینی نوش‌آباد و سفید شهر است، گفت: تذکر بعدی به وزیر نیرو در مورد پرداخت دیون پروژه انتقال آب به کاشان است.

وی با اشاره به اینکه تذکر دیگر به رئیس سازمان محیط زیست در مورد معادن روستاهای جوشقان و تجره است که مشکلاتی را برای کشاورزان و محیط زیست منطقه کرده است، اضافه کرد: تذکر بعدی در مورد راه و زیرساخت در جادهای کاشان به برزک، کاشان به ابوزیدآباد، کاشان به سفید شهر و ورودی مشکات است با توجه به تلفات جانی و مالی زیاد در این محدوده است.

دکترسید جواد ساداتی نژاد با بیان اینکه تذکر دیگر به وزیر آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد تغییری که در اساس نامه دانشگاه پیام نور در مورد محدود شدن بحث رشته‌های تحصیلات تکمیلی و همچنین پذیرش دانشجو است، گفت: این تغییر موجب اتلاف ظرفیت‌های دانشگاه پیام نور است که به اصلاح نیاز دارد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطرنشان کرد: تذکر آخر در خصوص خط دوم راه‌آهن کاشان به جنوب کشور است که امید واریم با عنایت وزیر راه و شهرسازی به اتمام برسد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16612

این مطلب را به اشتراک بگذارید :