دکتر سید جواد ساداتی نژاد نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در راستای تقویت همکاری های پارلمانی، علمی و آموزشی ما بین دو کشور ، روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه به مسکو سفر کرد.

گسترش همکاری کمیسیون های آموزش و تحقیقات مجالس ایران و روسیه در چارچوب روند توسعه فراگیر روابط دو کشور ، تبادل تجربیات در حوزه آموزش و تحقیقات، شناسایی فرصت ها و راه های گسترش همکاری دوجانبه بین دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، از جمله اهداف سفر دکتر ساداتی نژاد به این کشور است.

دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و نایب رئیس گروه پارلمانی ایران و روسیه در سفر کاری خود به روسیه که تا روز یکشنبه (۹۶/۵/۱) ادامه دارد علاوه بر نشست و مذاکره با رییس و معاونین انیستیتو مسایل آب آکادمی علوم روسیه و جلسه با انیستیتو رصد و مانیتورینگ ماهواره ای این کشور، جلسه ای نیز با سفیر ایران در روسیه ، بازدید از نمایشگاه ماکس ٢٠١٧ و دو جلسه کاری در مورد کاوش آبهای ژرف و تولید آب با روش یونیزاسیون جَو را در برنامه خود دارد.

دکتر سید جواد ساداتِی نژاد

دیدار با رییس و معاونین انیستیتو مسایل آب آکادمی علوم روسیه
مسکو- چهارشنبه ۲۸ تیر ۹۶- سفر دکترساداتی نژاد نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه به مسکو ازسوی مجلس در راستای توسعه روابط دوکشور

 

دکتر سید جواد ساداتی نژاد

 

جلسه با انیستیتو رصد ومانیتورینگ ماهواره ای روسیه درمورد استفاده ازتصاویر ماهواره ای برای تعیین عمق آب زیرزمینی

مسکو-پنج شنبه۲۹تیر۹۶-درجریان سفر کاری به روسیه ازسوی مجلس در راستای توسعه روابط دوکشور

 

دکتر سید جواد ساداتی نژاد


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16343

این مطلب را به اشتراک بگذارید :