به گزارش خطب شکن، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل امروز در سخرانی بین نماز ظهر و عصر جمعه با اشاره به حادثه تروریستی مجلس و حرم امام(ره) در چهارشنبه گذشته تصریح کرد: این حادثه را به مردم ایران تسلیت عرض می‌کنیم و برای شهدای این حادثه آرزوی علو درجات داریم.

سید جواد ساداتی نژاد این حادثه را نتیجه سفر ترامپ به عربستان و اظهارات سبکسرانه مقامات سعودی خواند و تاکید کرد: این اقدام نشان از استیصال تروریست‌ها و حامیان آنان از تاثیرگذاری بر ایران، خصوصا پس از انتخابات شکوهمندی که حاکی از ایستادگی ملت ایران بود.

وی از بین بردن روحیه مقاومت ملت ایران و وحشت آفرینی در بین مردم را از دیگر اهداف این توطئه بر شمرد و اضافه کرد: ملت ما از ابتدای انقلاب از تروریسم ضربه خورده و چنین حرکاتی تاثیری در روحیه آنان بر جا نخواهد گذاشت.

ساداتی نژاد مظلومیت شهدای مدافع حرم را یادآور شد و خاطرنشان کرد: این حادثه پس از پنج سال حضور داعش در منطقه نشان می‌دهد ثبات و امنیتی که در کشور وجود دارد حاصل فداکاری‌های مدافعان حرم است.

وی افزود: برخی از روی ناآگاهی شبهه وارد می‌کردند که چرا ایران در عراق و سوریه است، در مورد شهدای مظلوم حرم حرف‌های ناشایست می‌گفتند، این افراد باید امروز توبه کنند، امنیت و آرامش ما به این دلیل است که مرزهای ما در این کشورها تعریف شده است و مدافعان حرم در واقع مدافعان امنیت ما و ضامن امنیت پایدار جمهوری اسلامی ایران هستند.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16156

این مطلب را به اشتراک بگذارید :