دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: حمله تروریستی کور روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در تهران بار دیگر چهره‌ی اهریمنی دشمنان امنیت و وحدت نظام اسلامی را که از سوی سازمان های جاسوسی برخی دولت های استکباری حمایت می شوند، بیش از پیش آشکار ساخت.

وی با اشاره به اینکه در این توطئه ددمنشانه ، شماری از مردم دردمند و پاسداران عزیز میهن به شهادت رسیدند، خاطر نشان کرد: در منطقه‌ی ما پیدایش و رشد تروریسم وحشی و کور، از اساس، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریکا و انگلیس و مزدوران دولتی و غیردولتی آنها است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تروریست های قاتل ، دلِ گمراه و باطن سیاه و پلید خود را به دست قدرت‌های فاسدی سپرده اند که دشمنی خود با اسلام و  نظام جمهوری اسلامی را در چهار دهه گذشته بارها و بارها ابراز کرده اند.

ساداتی نژاد افزود: دشمنان بدانند که جنایت های مذبوحانه آنان هرگز  نتوانسته عزم راسخ ملت و مسئولان ایران را در پیمودن راه عزت و افتخار که همان راه اسلام و مبارزه با  شیطان بزرگ است، سست کند.

وی تصریح کرد: مزدوران حقیر و پلید استکبار یقین داشته باشند که نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران ، در دفاع از اقتدار و امنیت ملی ایران و مردم عزیز این کشور، دست متجاوزگر آنان را از جان و مال و امنیت مردم این سرزمین کوتاه خواهند کرد.

یادآور می شود؛ در حادثه تروریستی عوامل داعش در حرم مطهر امام خمینی(ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه ۱۷خردادماه، ۱۲ نفر شهید و ۴۳ نفر مصدوم شدند.
منبع


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16141

این مطلب را به اشتراک بگذارید :