در پی حضور پرشکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل پیام تشکر و قدردانی صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال بر ما منت نهاد و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت با حضور چشمگیر و باشکوه خود در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر حماسه آفرید و دلبستگی خود را به کشور و رهبری به جهانیان نشان داد که این حماسه آفرینی درخور تحسین و تمجید و سزاوار سپاس و ستایش فراوان است.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل خلق این حماسه بزرگ توسط مردم انقلابی کشور و انتخاب مجدد آقای دکتر روحانی و اعضای جدید شوراهای اسلامی شهر و روستای منطقه را تبریک می گویم و برای آنها آرزوی توفیق و تداوم خدمت به مردم را دارم.

همچنین از بصیرت مثال زدنی و خلق حماسه بیاد ماندنی مردم مومن و ولایت مدار شهرستان های کاشان و آران و بیدگل نیز که با حضور آگاهانه و هوشمندانه خود برگ زرین دیگری در تابلو افتخارات این دیار کهن و شیعه پرور ثبت نمودند تشکر می کنم.

امید است در چهار سال پیش رو با بهره گیری از همه توان کشور از جمله مجلس شورای اسلامی و سایر نهادها، سازمان ها، دستگاهها و ظرفیت های بیکران مردمی در راه تحقق اهداف اقتصادی، فرهنگی و سیاسی نظام اسلامی بیش از پیش تلاش شود و بر اساس منویات رهبری معظم انقلاب با اتحاد و اتفاق عمومی برای افزایش استحکام و اقتدار ملی کشور اقدام گردد.

مجددا حماسه حضور مردم را به امام عصر(عج)،مقام معظم رهبری، منتخبان ملت و مردم ایران بویژه مردم مومن، آگاه و انقلابی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تبریک می گویم و از زحمات و تلاش های ایثارگرانه دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل اعم از هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای امنیتی و انتظامی و … تقدیر و تشکر بعمل می آورم.

سید جواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16112

این مطلب را به اشتراک بگذارید :