به گزارش افکارنیوز، سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: محمدباقر قالیباف در بیانیه‌ای با صراحت از حجت‌الاسلام رئیسی حمایت کرده است و از همه حامیان مردمى خویش در سراسر کشور خواسته است که تمام ظرفیت و حمایت خود را براى موفقیت سید ابراهیم رئیسى و به بار نشستن دولت کار و کرامت قرار دهند.

وی با تقدیر از محمدباقر قالیباف به دلیل کناره‌گیری به نفع حجت‌الاسلام رئیسی کاندید جریان انقلابی، افزود: قالیباف فرزند جبهه و جهاد و ایثار است و ثابت کرد همچنان روحیه جهادی و از خودگذشتگی برای آرمان‌های بلند انقلاب در وی زنده است و با این حرکت سازنده و وحدت آفرین، درک کامل خود از شرایط را نشان داد.

نماینده مردم کاشان در مجلس همچنین یادآور شد: نیروهای مخلص انقلاب مانند قالیباف و جلیلی چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از آن ثابت کرده اند در عرصه های مختلف همواره تلاش و ایثار را سرلوحه خویش قرار داده اند و در عرصه انتخابات هم همان منش و رفتارشان را تکرار می کنند.

ساداتی نژاد در ادامه عنوان کرد: ائتلاف آقای قالیباف با آقای رئیسی اقدامی انقلابی بود تا مفاهیم واپسگرایِ نمی توانیم، نمی شود و فساد سیستمی و واگرایی را به کلیدواژه های سازنده ی می توانیم، می شود و پاکی و وحدت نیروهای انقلاب تبدیل کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: این ائتلاف ترس و دغدغه در رقیب ایجاد کرده است و قطعا آنها با ابزارهای مختلف سعی خواهند کرد به نتیجه دلخواه نرسد درحالیکه حامیان آقای قالیباف به دنبال هدف کاندیدای مورد علاقه خود هستند و با وحدت هواداران دو نامزد موفقیت جریان انقلابی محقق می شود.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به استقبال بی سابقه مردم از آیت اله رئیسی در شهرستانها و سفرهای استانی خاطر نشان کرد: آقای قالیباف به کمک دولت کار و کرامت آمد تا شاهد تشکیل دولتی با مدیران جهادی و انقلابی و سازنده باشیم.

وی در خاتمه به هواداران و اعضای ستادهای آقای قالیباف توصیه کرد که با سرعت و انگیزه مضاعف به ستاد رئیسی بپیوندند تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه شاهد حماسه‌ای ملی باشیم.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16101

این مطلب را به اشتراک بگذارید :