جلسه شورای اداری شهرستان کاشان عصر امروز پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۶ با حضور استاندار اصفهان و نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل و سایر مسئولین ادارات شهرستان در فرهنگ سرای مهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده کاشان و آران و بیدگل؛ دکتر ساداتی نژاد در خصوص موارد مطرح شده در این جلسه اظهار داشت: باید اختیارات لازم به شهرستان داده شود به ویژه تفویض اختیارات کمیسیون ماده ۵ که در زمینه تغییر کاربری است و همچنین اختیارات کارگروه امور زیربنایی که مربوط به واگذاری زمین است و در توسعه شهرستان نقش مهمی دارند.

نماینده کاشان و آران و بیدگل با بیان اینکه در حال حاضر بوروکراسی اداری در این حوزه بسیار طولانی و زمان بر است گفت: پس از طرح و پیشنهاد موضوع در این جلسه شورای اداری شهرستان، استاندار اصفهان ضمن موافقت با تشکیل کمیسیون معین ماده ۵ و کارگروه معین امور زیربنایی در کاشان اعلام کرد تا هفته آینده احکام اعضا را صادر میکند تا در خود شهرستان مسائل مربوط به این دو موضوع بررسی و تصویب شود و در کمیسیون اصلی استان فقط صورتجلسه شود.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: این موضوع از تردد بی مورد و اتلاف وقت مردم جلوگیری میکند و شان مردم دارالمومنین نیز رعایت خواهد شد.


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16068

این مطلب را به اشتراک بگذارید :