به گزارش ایرنا، سید جواد ساداتی نژاد شامگاه پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان کاشان گفت: انتخابات نماد شکوه ملی در کشور ایران اسلامی است.
وی با اشاره این که نگاه همه کشورها در ایام انتخابات به ایران دوخته شده است، افزود: مشارکت مردم در جهان تعبیرها و فهم مختلفی دارد و در خیلی از کشورها مفهومی به اعتبار داشتن نظام دینی ندارد.
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتخابات با مشارکت ۵۰ درصدی عادی است اما در نظام دینی ما عزت و اقتدار انتخابات با مشارکت حداکثری بسیار مهم، سرنوشت ساز و تاثیرگذار است.
وی هم چنین با تاکید بر ارتباط ۳۸ ساله تنگاتنگ امت و رهبری در نظام جمهوری اسلامی گفت: نقطه کانونی کشور ما، زمان انتخابات است.
ساداتی نژاد با بیان این که نظام سلطه آرزوی حضور اندک مردم را پای صندوق های رای به گور خواهد برد، تاکید کرد: ملت ایران همیشه پای آرمان های امام (ره) و شهیدان ایستاده و علاقه مندی خود به نظام و رهبری را نشان داده است.
وی توصیه های رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد، معیشت و جلوگیری از شعارزدگی را یادآور شد: مقوله اقتصاد، معیشت و جلوگیری از شعارزدگی اصلی ترین مقوله در زندگی مردم به ویژه در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.
ساداتی نژاد، جنگ اصلی را اقتصاد مقاومتی دانست و یادآور شد: هدف نظام سلطه ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه اقتصاد است.
وی با بیان این که استکبار راه فروپاشی نظام را در ایجاد فاصله بین امام و امت فهمیده است، گرچه در برخی موارد بین مسئولان و امام موفق به ایجاد فاصله شده است اما در حوزه ایجاد فاصله بین امام و امت نتوانسته کاری پیش ببرد.
وی تصریح کرد: استکبار به علت عدم موفقیت در این توطئه به حوزه اقتصاد ورود کرده و می کوشد با ایجاد اظهار نارضایتی مردم در این عرصه آن ها را نا امید کند.
ساداتی نژاد تاکید کرد: تازمانی که ملت و امام امت با هم هستند، دشمن هیچ کاری نمی تواند، انجام دهد.
وی همچنین یادآور شد: با بررسی های انجام شده ۹۰ درصد مطالبات و مراجعه های مردمی به دفتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست اشتغال و دریافت وامهای قرض الحسنه و بلاعوض است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت برگزار می شود.

منبع


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16063
کلیدواژه ها : ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید :