به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سید جواد ساداتی نژاد شامگاه چهارشنبه در آیین یکصدمین شماره نشریه سراج کاشان ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه اظهار داشت: کاشان با وجود این سابقه فرهنگی و تمدنی، دریای عظیمی را در خود نهفته دارد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرفیت فوق العاده‌ای در هر حوزه موجود در کاشان قرار دارد، افزود: با وجود چنین ظرفیت‌هایی در کاشان تعداد متعددی روزنامه، هفته نامه، ماهنامه، گاهنامه و ویژه نامه باید در این شهر چاپ شود اما متاسفانه این چنین نیست.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاشان پنجمین شهر ثروتمند کشور است، خاطرنشان کرد: با وجود چنین منابع مالی در کاشان حقیقتا تامین مالی یک هفته نامه و یا یک روزنامه نباید با مشکل رو به رو باشد اما این گونه نیست و این یک نقص و ضعف محسوب می‌شود.

ریاست اسبق دانشگاه کاشان هفته نامه سراج را منظم ترین هفته نامه در منطقه کاشان و آران و بیدگل دانست و ابراز داشت: دو انتخابات مهم در پیش رو داریم و باید در نظر داشت که طبق فرموده رهبر انقلاب اسلامی مهمترین مسئله اقتصاد است و دشمن نیز قصد جدایی مردم از دولت و رهبر دارد.

ساداتی نژاد با بیان اینکه دشمن از جداسازی مسئولان از نظام به جایی نرسید، بیان کرد: نگاه به ظرفیت‌های داخل با هیچ موردی قابل جایگزینی نیست و توجه به ظرفیت‌های بومی ما را از این بحران اقتصادی نجات می‌دهد و اگر بخواهیم برای حل مشکلات به بیرون نگاه داشته باشیم ضرر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید به مردم متکی باشد، تاکید کرد: نتیجه خون هزاران شهید نظام جمهوری اسلامی است اما برخی مسائل همانند توهین به مدافعان حرم و امام رضا (ع) توسط مسئولان نظام انسان را انگشت به دهان نگه می‌دارد.رئیس جمهور رئیس جمهور 
منبع


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=16046

این مطلب را به اشتراک بگذارید :