همایش بیوتروریسم با حضور پرفسور علی کرمی متخصص بیوتکنولوژی کشور به همت دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و با استقبال مردم منطقه در آران و بیدگل برگزار شد.

پرفسور علی کرمی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیهالله است. وی متخصص رشته بیوتکنولوژی پزشکی، عضو هیئت مدیره انجمن پدافند غیر عامل کشور و فوق‌تخصص مهندسی ژنتیک و کاربردهای این رشته است. مدرک دکترایش را از اروپا، و فوق‌تخصص خود را از آمریکا گرفته، و به گفته خودش بیست سال است که «برای توسعه این علم» به کشور بازگشته است؛ او بی‌تردید یکی از متخصصین ارشد ایرانی در حوزه دستکاری ژنتیکی، یا نوترکیبی دی ان ای، یا فناوری دستکاری ژنی در حوزه پزشکی فوق‌مدرن است، اما جریان خبری ایجاد شده طی یکسال گذشته، سبب شده که مدافعان محصولات پرریسک و عقیم کننده تراریخته، از زوایای مختلف، سعی در جلوگیری از این روشنگری داشته باشند و در  همین راستا پرفسور کرمی چندین مرتبه مورد آماج تهدیدات گسترده قرار گرفته است. روشنگری های وی تا به امروز متوقف نشده و متن پیش رو بخشی از مهمترین اظهارات دکتر کرمی در همایش بیوتروریسم می باشد:

علی کرمی، عضو هیئت مدیره انجمن پدافند غیر عامل کشور با اشاره به تهدید و تحریم های دشمن گفت: دشمن بعد از آنکه ایران را متهم به بمب اتمی و بمب شیمیایی کرد، حالا مدعی است که ایران سلاح بیولوژیک دارد.

وی ادامه داد: کتابی در غرب نوشته شده است به نام زمان خیانت که :رضا خلیلی” به دروغ در این کتاب می‌گوید” من پاسدار با ۲۵ سال سابقه از فرماندهان سپاه هستم و مدعی هستم که ایران سلاح بیولوژیک دارد.”غربی ها il به استناد همین کتاب ایران را متهم کرده اند.

* با عوامل بیولوژیک ادم ترور می‌کنند

پرفسور کرمی پیرامون نحوه ترور از طریق  عوامل بیولوژیک گفت: امروزه با عوامل بیولوژیک آدم ترور می‌کنند؛ سال های پیش جاسوس انگلیسی را با مادهای به نام ریسین که از  پوست روغن قرچک است ترور کردند، .به این نحو که  چتری را طراحی کردند که از طریق آن سه دانه بسیار ریز به زیر پوست دست فرد مورد نظر می‌رود و او را بعد از چند ساعت می‌کشد. این ترور اتفاق افتاد و تا ۱۷ سال بعد هیچ فردی نتوانست علت مرگ را تشخص بدهد.

استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی، دام، آب، کشاورزی و حتی بسته های نامه را از روش های بکارگیری دشمن در بیوتروریست عنوان کرد و ادامه داد: چند سال گذشته یکی از فرماندهان نظامی نامه ای باز کرده بود که باعث شده بود لبانش به شدت دچار آسیب شود.

وی هدف دشمن در بیوتروریست را انسان، دام، طیور، ابزیان، نباتات، محیط زیست، هوا، خاک، آب های زیر زمینی دانست و ادامه داد: ۸ ماه پیش از سازمان محیط زیست تماس گرفتند به من گفتند که باید حتماً در جلسه ای فوری حضور پیدا کنم. در آن جلسه گفتند دریکی از جنگل های  کشور درخت هایی وجود دارد که پیکرهای آن سوخته و سیاه شده است، بدون انکه آتشی در کار باشد. بعد از سه ماه کشف کردیم که یک نوع قارچی سمی را وارد کرده بودند که صدها هکتاردرخت را از بین برده بود.

*لوازم آرایشی ابزاری برای بیوتروریسم

پرفسور کرمی گفت: در این جنگ دیگر دشمن را نمی‌بینیم. لوازم ارایشی آلوده است و با  سربی که از این طریق  وارد رگ ها می شود سلامتی انسان به خطر می افتد.

 رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی پزشکی با اشاره به پیشرفت های ایران در رشته مولکولی و بیولوژی گفت: ما قادریم با علم مولکولوژی همه چیز را دستکاری کنیم. حتی انسولین انسانی را در میکروب بسازیم. همکنون ۲۳ نوع داروی نوترکیب درست کردیم که فقط ایران و اسرائیل میتواند بسازد.

* یکی از اقدامات دشمن تجارت بیماری است

عضو هیئت مدیره انجمن پدافند غیر عامل کشور در همایش بیوتروریسم ادامه داد: یکی از اقدامات دشمن تجارت بیماری است، در کتاب مندل،  مرکز عفونی دنیا، پرده برداشته که اولین بار بیماری ایدز را امریکا  وارد کرده است. بیماری که  بعد از ده سال علائمش بروز می کند. ده نوع سرطان در این بیماری وجود دارد، برای نمونه  کشوری در افریقا وجود دارد که  ۸۰ درصد دختران در سن بارداری با بیماری ایدز مواجه هستند.این بدان معناست که این کشور رو به انقراض است.

وی ادامه داد: برای نمونه در سال ۹۰ ،معاون  غذا و دارو وزارت بهداشت هشدار داد که در بدنسازی ها هورمونی هایی به جوانان میدهند که مردها رو عقیم میکند.

*برنج ایرانی را آفت زدند تا برنج خارجی وارد کنند

استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی در همایش بیوتروریسم گفت:کسینجر، مغز متفکر غرب می‌گوید ما کشورها رو با نفت و غذا کنترل می‌کنیم.الان تغذیه را دستکاری ژنتیک کرده اند. یعنی تراریخته کرده اند. کرم برنج ۴۰ ساله پیش از کجا به ایران آمد؟ اصلا این کرم برای ایران نیست، این کرم را وارد ایران کردن تا محصولات آفت زده بشود تا برنج خارجی وارد کنند. آفت سی درصد برنج ما را از بین میبرد و ما .مجبور میشویم که به برنج ها سم بزنیم. همین اتفاق را مرحوم قوی دل در فیلمی قدیمی با نام “برنج خونین” هشدار داده بود.

وی ادامه داد: آقایی که برنج طارم مولایی رو دستکار ژنتیکی کرده بود توسط بنیاد راک فلر مورد تقدیر قرار گرفت! متاسفانه همکنون بنیاد راک فلر راکه از در بیرون کردیم از پنجره وارد کشور شده است.

این متخصص ژنتیک گفت: ظریف ۱۶ سال پیش  گفت این سلاح(تراریخته) نسل ایرانی ها را عقیم میکند.اما اکنون مخالفان او می‌گوید ظریف دروغ میگوید. من صدها مصاحبه کرده ام، خانواده‌ام تهدید به ترور شده است برای اینکه با صدای بلند میگویم که تراریخته یک نفوذ خطرناک است و باید جلوی این نفوذ را بگیریم.

*روغن های فعلی در بازار تراریخته است

پرفسور کرمی گفت: همکنون دو روغن با برند معروف در بازار است  که با صراحت میگوید که از تراریخته استفاده کرده است. در حالی که ۸۰ درصد روغن های موجود در بازار برای یک شرکت عربستانی است.

وی با اشاره به حملات بیولوژیک داعش در مرزهای ترکیه گفت :یکی از عوامل جنگ ها در منطقه تست های سلاح جدید است.کشور کویت قانونی تصویب کرده با این عنوان که شما حق ورود به کشور ندارید مگر انکه آزمایش خون بدهید.این برای ان است که  ایرانی ها زیاد به کشورکویت سفر میروند. هدف ما هستیم نه مردم کویت.

عضو هیئت مدیره انجمن پدافند غیر عامل کشور گفت: بتن‌ریزی در اراک انجام شد الان میخواهند بتن ریزی دررشته بیوتکلونوژی را با محصولات تراریخته انجام دهند.

*ساخت اولین سامانه فرماندهی و کنترل پایش تهدیدات در ایران

کرمی با اشاره به تلاش های دانشمندان ایرانی و سردار جلالی  گفت: همکنون سازمان پدافند غیر عامل کشور اقدامات خوبی برای مقابله با این تهدیدات انجام داده است و با لطف خدا وبا تلاش صدها دانشمند نخبه ایرانی، اولین سامانه فرماندهی و کنترل پایش تهدیدات در حال طراحی و اجرا است.

پرفسور کرمی با انتقاد از مسئولان دولتی گفت: ما یک جنبش مردمی راه اندازی کردیم با نام اصلاح جنبش سبک زندگی اسلامی، چرا که من  دیگر از دولت نا امید شده ام و با حرفم را به مردم میگویم.

استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی در پایان همایش بیوتروریسم گفت: من هم اکنون برای تدریس با دوچرخه به دانشگاه میروم  و به همه مردم ایران توصیه می‌کنم که باید از محصولات سالم و بومی استفاده کنند، از چای و برنج ایرانی استفاده کنند و از خوردن فست و فوت و روغن های نباتی به شدت پرهیز کنند.

مطالب مرتبط:

بیوتروریسم و تهدیدهای نوین علیه مسلمانان – بخش اول

بیوتروریسم و تهدیدهای نوین علیه مسلمانان – بخش دوم

بیوتروریسم و تهدیدهای نوین علیه مسلمانان – بخش سوم

همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر همایش بیوتروریسم با شعار تهدیدات نوین جنگ خاموش برگزار شد/ تصاویر
همایش بیوتروریسم با موضوع سونامی سرطان و عقیمی


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=15835

این مطلب را به اشتراک بگذارید :